Bottega Verde

Produkte 100% natyrale

Mbi 300 ekstrakte lulesh per te sjelle aromen dhe freskine e natyres cdo dite prane jush!

Shampo

Kliko

bottega verde produktet

Kujdesi per fytyren

Ketu mund te gjeni gjithcka per trajtimet dhe mbrojtjen e fytyres tuaj. Per te gjitha moshat dhe tipologjite e lekurave. Produkte te testuara ne laboratore mjekesore do te sjellin rinine ne cdo buzeqeshje tuajen.

Shiko Produktet

Kujdesi per trupin

Produktet 100% natyrale do tju sjellin rigjenerimin e lekures tuaj. Trajtime nga bimet dhe linjat me te vecanta ne bote.
Me aroma fantastike dhe me efekt rigjenerues te menjehershem.
Per nje rini qe zgjat.

SHIKO PRODUKTET

Kujdesi per floket

Trajtime dhe kujdesje per floket nga produktet 100% natyrale

SHIKO PRODUKTET

Linja e Meshkujve

Produktet e krijuara nga aromat me te fresketa dhe gjitcka qe i nevojitet nje mashkulli do ti gjeni ne kete kategori

Shiko Produktet

Linja e Femrave

Gjithcka per femrat nag produktet me ekstrakte bimore dhe te testuara klinikisht. Aroma qe zgjasin dhe ndejsi e nje lirie ne cdo moment.

SHIKO PRODUKTET

Parfumet

Parfume me arome unike nga ekstraktet e luleve. Per nje arome qe zgjat.

SHIKO PRODUKTET

Makeup

Produkte per make up nga Bottega Verde

SHIKO PRODUKTET

Sete Dhuratash

Beni diferencen duke zgjedhur dhurata unike per te dashurit tuaj.
Mund te zgjidhni setet e gatshme ose mund te personalizoni dhuraten. Me Bottega Verde nuk dhuroni vetem dashuri por edhe perkujdesje.

SHIKO PRODUKTET

Kujdesi ndaj Diellit


Mbrojtje nga dielli për fytyrën dhe trupin për të gjithë familjen!

SHIKO PRODUKTET

Featured collection

 • Keratin dhe Kashmir - BB Krem Floku
  Regular price
  Lek 1,690.00
  Sale price
  Lek 1,690.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Orkide & Oriz - Shampo Floku
  Regular price
  Lek 1,590.00
  Sale price
  Lek 1,590.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Pepe Rosa Deospray
  Regular price
  Lek 990.00
  Sale price
  Lek 990.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Rrush i Kuq- Krem Dite
  Regular price
  Lek 2,200.00
  Sale price
  Lek 2,200.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Pepe Rosa Parfum
  Regular price
  Lek 1,690.00
  Sale price
  Lek 1,690.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Keratin dhe Kashmir - Maskë Floku
  Regular price
  Lek 1,590.00
  Sale price
  Lek 1,590.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Keratin dhe Kashmir - Vaj Floku
  Regular price
  Lek 1,490.00
  Sale price
  Lek 1,490.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Keratin dhe Kashmir - Balsam Floku
  Regular price
  Lek 990.00
  Sale price
  Lek 990.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out