Bottega Verde

Collection: Korrektori

4 products
 • Korrektori COVER-AGE
  Regular price
  Lek 1,590.00
  Sale price
  Lek 1,590.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Korrektori ndriçues me vitaminë E dhe ekstrakt vanilje
  Regular price
  Lek 1,490.00
  Sale price
  Lek 1,490.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Korrektori stick me vaj bajame dhe vitaminë E
  Regular price
  Lek 1,590.00
  Sale price
  Lek 1,590.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out
 • Korrektori me ekstrakt të luleve të portokallit dhe Vitaminë E
  Regular price
  Lek 1,390.00
  Sale price
  Lek 1,390.00
  Regular price
  Unit price
  per 
  Sold out