Bottega Verde

Aloe - Deo Roll on

Aloe - Deo Roll on

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Deodorant roll on, freskues e qetësues, me lëng organik Aloe , i cili karakterizohet nga një aromë delikate dhe e lehtë, pa kripëra alumini dhe pa alkool.