Bottega Verde

Aloe-Krem Fytyre 24 h (për të gjitha llojet e lekurës)

Aloe-Krem Fytyre 24 h (për të gjitha llojet e lekurës)

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për fytyrën 24 orë i formuluar me 30% lëng Aloe organik, është në gjendje të ruajë ekuilibrin natyral të lëkurës, ta ushqejë atë dhe t'i japë më shumë hidratim.