Bottega Verde

Aloe- Krem Fytyre 24h

Aloe- Krem Fytyre 24h

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Xhel krem ​​fytyre 24 -orësh , hidratues, qetësues dhe zbutës me 30% lëng organik Aloe për lëkurë mikse