Bottega Verde

Aloe- Krem i konturit të syve

Aloe- Krem i konturit të syve

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Formuluar me 50% lëng Aloe organik , ka një veprim qetësues dhe hidratues në zonën delikate të konturit të syve.