Bottega Verde

Aloe - Qumësht Trupi

Aloe - Qumësht Trupi

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht për trupin , hidratues, zbutës dhe qetësues për të gjitha llojet e lëkurës  me 30% lëng Aloe .