Bottega Verde

Aloe - Scrub Trupi

Aloe - Scrub Trupi

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Skrub tërheqës dhe i freskët me 30% lëng organik Aloe