Bottega Verde

Aquattiva - Krem Xhel për lëkurë mikse

Aquattiva - Krem Xhel për lëkurë mikse

Regular price
Lek 3,200.00
Sale price
Lek 3,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një burim hidratimi 24h i përshtatshëm për lëkurën mikse ose të yndyrshme falë strukturës së saj të këndshme të xhelit të përbërë me ujë bambuje dhe ekstrakt alga jeshile