Bottega Verde

Aquattiva - Krem Xhel për lëkurë të thatë

Aquattiva - Krem Xhel për lëkurë të thatë

Regular price
Lek 3,200.00
Sale price
Lek 3,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Burim autentik i hidratimit ,me ujë Bambu dhe ekstrakt Alga të Gjelbër, i kthen rezervat e ujit që i duhen lëkurës së thatë për tu dukur e freskët, shkëlqyese dhe e tonifikuar!