Bottega Verde

Argan Maroku- Krem Dite

Argan Maroku- Krem Dite

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Kremi i pasur, ushqyes kundër plakjes dhe pa yndyrë ,absorbohet menjëherë dhe efektet e tij janë të menjëhershme.