Bottega Verde

Argan Maroku- Krem Nate

Argan Maroku- Krem Nate

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre nate ,kundër plakjes dhe ushqyes ,me vaj Argani - lëkurë normale ose e thatë