Bottega Verde

Argan Maroku- Qumësht Trupi

Argan Maroku- Qumësht Trupi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht trupi ,ushqyes i mëndafshtë me vaj Argani, që ushqen dhe mbron lëkurën, duke e bërë atë menjëherë të butë.