Bottega Verde

Argan Maroku- Shampo Trupi

Argan Maroku- Shampo Trupi

Regular price
Lek 950.00
Sale price
Lek 950.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Ju mbështjell me një shkumë kremoze dhe një aromë të fortë nga argani.