Bottega Verde

Argjila - Maskë detoksi për fytyrën

Argjila - Maskë detoksi për fytyrën

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Maksa e përbërë nga argjila siçiliane dhe karboni në pak minuta heq papastërtitë, toksinat dhe pluhurat ndotës nga lëkura e fytyrës.