Bottega Verde

Argjila - Maskë pastruese për fytyrën

Argjila - Maskë pastruese për fytyrën

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Maskë pastruese për fytyrën me argjilë jeshile siciliane dhe ekstrakt shelgu për lëkurë të yndyrshme