Bottega Verde

Argjilë dhe Qitro - Shampo Floku

Argjilë dhe Qitro - Shampo Floku

Regular price
Lek 980.00
Sale price
Lek 980.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo balancuese dhe pastruese me ekstrakt argjile dhe qitro flokë të yndyrshëm.

E shkëlqyeshme për larje të shpeshta, i jep një ndjenjë pastërtie dhe freski të zgjatur flokëve të yndyrshëm.