Bottega Verde

Arra Afrikane- Gjalp Trupi

Arra Afrikane- Gjalp Trupi

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Gjalp trupi super ushqyes me gjalpë dhe vaj shea për lëkurë të thatë ose shumë të thatë