Bottega Verde

Arra Afrikane- Krem Duarsh

Arra Afrikane- Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për duart hidratues ushqyes me gjalpë Shea për të zbutur dhe mbrojtur në mënyrë efektive lëkurën e thatë dhe të plasaritur të duarve.