Bottega Verde

Arra Afrikane- Krem Fytyre

Arra Afrikane- Krem Fytyre

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre ushqyes e mbrojtës me vaj dhe gjalpë shea për lëkurë normale ose të thatë