Bottega Verde

Arra Afrikane - Qumësht Trupi

Arra Afrikane - Qumësht Trupi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumështi i trupit ushqyes e mbrojtës, me gjalpë Shea për një lëkurë më të lëmuar dhe më të butë.