Bottega Verde

Arrë Kokosi- Scrub Trupi

Arrë Kokosi- Scrub Trupi

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Scrub me pluhur kokosi, zbut lëkurën dhe në të njëjtën kohë e pastron atë butësisht.