Bottega Verde

Avena Tërshëra Krem Duarsh

Avena Tërshëra Krem Duarsh

Regular price
Lek 890.00
Sale price
Lek 890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një krem ​​i pasur, ideal për hidratimin dhe ushqimin e lëkurës së duarve. Ndihmon në forcimin e mbrojtjes natyrore të lëkurës nga agresionet e jashtme mjedisore.