Bottega Verde

Avena Tërshëra Xhel Larës Fytyre

Avena Tërshëra Xhel Larës Fytyre

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Formulë jashtëzakonisht e butë dhe shumë efektive për pastrimin e fytyrës nga qumështi i tërshërës