Bottega Verde

Avena Tërshëra Qumësht Trupi

Avena Tërshëra Qumësht Trupi

Regular price
Lek 1,390.00
Sale price
Lek 1,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një qumësht qetësues hidratues i trupit që ndihmon në forcimin e mbrojtjes natyrore të lëkurës kundër mjedisit të jashtëm dhe mikroorganizmave të dëmshëm.