Bottega Verde

Avena Tërshëra - Shampo Floku

Avena Tërshëra - Shampo Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Zgjidhje e përshtatshme 2 në 1 që pastron butësisht dhe mbron flokët e të gjithë familjes .