Bottega Verde

Avokado - Shampo Floku

Avokado - Shampo Floku

Regular price
Lek 990.00
Sale price
Lek 990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo ushqyese me tul Avokado për flokë kaçurrela ose me onde , për kaçurrela më të disiplinuara dhe elastike.