Bottega Verde

Bajame e ëmbël- Gjalp Trupi

Bajame e ëmbël- Gjalp Trupi

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Një formulë e pasur dhe e shkrirë që ndihmon në lehtësimin e shqetësimit të lëkurës, veçanërisht të thatë dhe të stresuar.