Bottega Verde

Bajame e ëmbël- Krem Dite

Bajame e ëmbël- Krem Dite

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre hidratues zbutës me qumësht dhe vaj bajame të ëmbël