Bottega Verde

Bajame e ëmbël- Krem Nate

Bajame e ëmbël- Krem Nate

Regular price
Lek 2,200.00
Sale price
Lek 2,200.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre nate hidratues zbutës me qumësht dhe vaj bajame të ëmbël