Bottega Verde

Bajame e ëmbël- Qumësht Pastrues Fytyre

Bajame e ëmbël- Qumësht Pastrues Fytyre

Regular price
Lek 1,300.00
Sale price
Lek 1,300.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht pastrues fytyre nga qumështi dhe vaj i bajames së ëmbël që e lë lëkurën mrekullisht të butë