Bottega Verde

Bajame e ëmbël - Shampo Trupi

Bajame e ëmbël - Shampo Trupi

Regular price
Lek 950.00
Sale price
Lek 950.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shampo trupi nga qumështi dhe vaj i bajames së ëmbël.