Bottega Verde

Barberia Toscana - Shkumë Rroje

Barberia Toscana - Shkumë Rroje

Regular price
Lek 1,250.00
Sale price
Lek 1,250.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Shkumë rroje me përbërje vaj ulliri për lëkurë delikate
Një shkumë kremoze që ndihmon në parandalimin e thatësisë dhe acarimit.