Bottega Verde

Bazë Make Up

Bazë Make Up

Regular price
Lek 0.00
Sale price
Lek 0.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Bazë ndriçuese e make-up me vaj të kokrrës së pjeshkës dhe vitaminë E

I jep fytyrës një pamje rrezatuese, fsheh papërsosmëritë dhe barazon ngjyrën.