Bottega Verde

Black Magnolia

Black Magnolia

Regular price
Lek 3,390.00
Sale price
Lek 3,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Misterioze dhe joshëse si nata, magjepsëse si yjet, Magnolia e zezë është një zonjë e errët e veshur me petale të parfumosura