Bottega Verde

Cedro Selvaggio - Deospray

Cedro Selvaggio - Deospray

Regular price
Lek 1,490.00
Sale price
Lek 1,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Deodorant parfum me ekstrakt druri kedri i cili jep një ndjenjë të energjisë pozitive dhe një aromë që zgjat gjatë gjithë ditës.