Bottega Verde

Collagen Supreme - Krem Nate për fytyrën

Collagen Supreme - Krem Nate për fytyrën

Regular price
Lek 4,890.00
Sale price
Lek 4,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Kremi i natës ,elasticizues kundër rrudhave me lule shege dhe me bazë vaji Camellia për të gjitha llojet e lëkurës