Bottega Verde

Collagen Supreme - Krem për fytyrë normale ose e thatë

Collagen Supreme - Krem për fytyrë normale ose e thatë

Regular price
Lek 4,890.00
Sale price
Lek 4,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për fytyrën ,elasticizues kundër rrudhave me lule shege dhe vaj aguliçe me bazë Kolagjeni për lëkurë normale ose të thatë