Bottega Verde

Collagen Supreme - Krem për fytyrë të yndyrshme ose mikse

Collagen Supreme - Krem për fytyrë të yndyrshme ose mikse

Regular price
Lek 4,890.00
Sale price
Lek 4,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem për fytyrën ,elasticizues kundër rrudhave me lule shege dhe vaj lajthie me bazë Colagjeni për lëkurë të yndyrshme ose mikse