Bottega Verde

Collagen Supreme - Serum për konturin e syve

Collagen Supreme - Serum për konturin e syve

Regular price
Lek 2,390.00
Sale price
Lek 2,390.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Serum elasticizues kundër rrudhave për një efekt të ri të lëkurës me lule shege dhe kafeinë i formuluar për zonën delikate rreth syve dhe buzëve.