Bottega Verde

Collagen Supreme - Xhel pastrues i fytyrës

Collagen Supreme - Xhel pastrues i fytyrës

Regular price
Lek 1,890.00
Sale price
Lek 1,890.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Jep një pastrim të këndshëm të fytyrës, eliminon papastërtitë dhe gjurmët e make-up me një larje të vetme.