Bottega Verde

Deti i Vdekur- Gjalp Trupi

Deti i Vdekur- Gjalp Trupi

Regular price
Lek 2,490.00
Sale price
Lek 2,490.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Gjalp trupi me kripëra të Detit të Vdekur dhe Acid Hyaluronic për një hidratim intensiv