Bottega Verde

Deti i Vdekur- Krem Anticelulitë

Deti i Vdekur- Krem Anticelulitë

Regular price
Lek 1,990.00
Sale price
Lek 1,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem ​​me kripëra të Detit të Vdekur dhe vajra esenciale për trajtim anticelulit