Bottega Verde

Deti i Vdekur- Krem dhe Baltë Trupi

Deti i Vdekur- Krem dhe Baltë Trupi

Regular price
Lek 2,990.00
Sale price
Lek 2,990.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem me baltë të Detit të Vdekur dhe vajra esenciale ,zbutës kundër celulitit