Bottega Verde

Deti i Vdekur- Maskë Scrub Tonifikuese/Anticelulitë

Deti i Vdekur- Maskë Scrub Tonifikuese/Anticelulitë

Regular price
Lek 2,690.00
Sale price
Lek 2,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Produkt i shkëlqyeshëm 3 në 1 me qymyr druri, baltë të Detit të Vdekur dhe vajra esenciale për një efekt pastrues, zbutës e tonifikues