Bottega Verde

Deti i Vdekur- Scrub Trupi

Deti i Vdekur- Scrub Trupi

Regular price
Lek 2,590.00
Sale price
Lek 2,590.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Scrub trupi me kripëra të Detit të Vdekur 
Falë veprimit të tij fërkues jep një ndjenjë të lëkurës të tonifikuar dhe të lëmuar.