Bottega Verde

Efekt Lifting - Krem Dite për fytyrë miks

Efekt Lifting - Krem Dite për fytyrë miks

Regular price
Lek 2,690.00
Sale price
Lek 2,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre 24 -orësh, efekt ngritës i menjëhershëm me acid hialuronik dhe ekstrakt lule zambak uji për lëkurë të yndyrshme dhe miks