Bottega Verde

Efekt Lifting - Krem Dite për fytyrën

Efekt Lifting - Krem Dite për fytyrën

Regular price
Lek 2,690.00
Sale price
Lek 2,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Krem fytyre 24 orë me acid hialuronik dhe ekstrakt lule zambak uji për lëkurë të thatë