Bottega Verde

Efekt Lifting - Krem i konturit të syve

Efekt Lifting - Krem i konturit të syve

Regular price
Lek 2,690.00
Sale price
Lek 2,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Trajtimi i konturit të syve dhe qepallave kundër plakjes, efekt ngritës i menjëhershëm , me acid hialuronik, qeramide dhe ekstrakt lule zambak uji

Ajo e mban epidermën elastike dhe të butë, duke dhënë kështu një efekt ngritës