Bottega Verde

Ekstrakt i Bukurisë - Qumësht antioksidant i trupit

Ekstrakt i Bukurisë - Qumësht antioksidant i trupit

Regular price
Lek 1,690.00
Sale price
Lek 1,690.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 
Tax included.

Qumësht antioksidant i trupit para dhe pas diellit nga ekstrakt i Domates dhe Ibiscos për lëkurë delikate ,për të përgatitur atë për ekspozimin në diell dhe për ta ndihmuar lëkurën pas ekspozimit.